Strona główna » Narzędzia dynamometryczne » Klucz dynamometryczny 1" 300-1500Nm T271500N
Klucz dynamometryczny 1" 300-1500Nm T271500N
JONNESWAY
Dostępność: Dostępny
Czas wysyłki: do 3 dni
Kod producenta: T271500N
Stan produktu: Nowy
Gwarancja: 12 m-cy
Ilość: szt.
Dodaj do koszyka
dodaj do schowka
  • Opis produktu
  • Recenzje produktu (0)
Kwadrat: 1"
Zakres: 300 - 1500Nm
Dokładność: ±4%
Długość: 1900mm