Strona główna » Podnośniki » Podnośnik dwukolumnowy 4 t - automat ASTA A-P24REG
Podnośnik dwukolumnowy 4 t - automat ASTA A-P24REG
Super promocjaDarmowa dostawa

ASTA

Dostępność: Dostępny

Czas wysyłki: do 48 godzin

Koszt wysyłki: od 0,00 zł

Kod producenta: A-P24REG

Stan produktu: Nowy

Gwarancja: 12 m-cy

Cena brutto: 9 999,00 zł

Cena netto: 8 129,27 zł

Cena poprzednia: 12 939,00 zł

Ilość: szt.
Dodaj do koszyka

dodaj do schowka

Kupując ten produkt otrzymasz od nas 9999 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.

  • Opis produktu
  • Recenzje produktu (0)

Podnośnik przystosowany do podnoszenia samochodów osobowych i dostawczych o udźwigu 4000kg.

Cechy:

Wzmocniona konstrukcja elementów nośnych

Elektromagnetyczne blokady bezpieczeństwa

Podnoszenie elektryczno – hydrauliczne

Wymagania ochrony środowiska :

Temp. pracy: -5oC ~ +40oC

Temp. transportu/składowania: -5oC ~ +40oC

Wilgotność względna: 80% przy temp. +30 o C

Wysokość n.p.m.: nie więcej, niż 1800 m

Środowisko pracy: zamknięte

Dedykowany olej hydrauliczny HLP22 (HYD22) o podwyższonej klasie czystości.

Każdy inny olej niewskazany przez producenta może spowodować nieprawidłową pracę urządzenia oraz może prowadzić do uszkodzenia pompy a także uszczelnień podnośnika

Cena podnośnika bez montażu!

Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.

Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 50 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.

Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.

Pozostałe produkty z kategorii
PODNOŚNIK PPS-5

PODNOŚNIK PŁYTOWY PPS-5

7 626,00 zł brutto6 200,00 zł netto
szt. Do koszyka
DL.3CLP - podnośnik na kółkach kompaktowy, ekstra płaski 3t FACOM
szt. Do koszyka
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu